ATOSHNIK

Оповідання АТОшника Василя Піддубного потрапило до збірки «Голос війни: історії ветеранів»

Сьогодні у Києві учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів». Одним з авторів став і житомирський АТОшник Василь Піддубний. 

Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блогери та журналісти.

Участь у презентації збірки візьмуть 22 автори проекту - учасники російсько-української війни. У збірці тексти ветеранів, які вперше спробували писати. Є твори авторів, які вже видавали власні книжки, як Юрій Руденко та Василь Піддубний. 

Щодо оповідання Василя Піддубного, яке також потрапило у збірку, це - історія з фронту  про складний вибір та першу зраду.

 

Детальніше...

Ні кроку назад – тільки до перемоги! Зі святом побратими!

Усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України, не відступають назад та йдуть тільки за перемогою, сміливих і відважних, сильних і безстрашних вітаємо з Днем Збройних сил України!

Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва та героїв визвольних змагань. Тож бажаємо всім вам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаємо всім нам миру і спокою на всій українській землі. Слава українським воїнам і слава Україні!

_

Вже 24 роки українські військові відзначають день ЗСУ. Вперше цю дату відзначили в 1993 році, коли Верховна Рада прийняла відповідну постанову. Але сьогодні ця дата особлива, адже в період війни ми повинні чи не найбільше шанувати та підтримувати тих хто своїми життями захищає спокійне життя усієї України. 

Детальніше...

ВІТАННЯ !!! День Захисника УКРАЇНИ

З давніх давен 14 жовтня відзначали як свято Пресвятої Богородиці,яка вважалася покровителькою козаків, а нині в цей день ми святкуємо День Захисника України. Це свято відзначають з метою вшанування мужності та героїзму наших захисників. Ми пишаємося тим, що змогли зберегти ці традиції до сьогодення.
Щодня ми прокидаємося з посмішкою та гарним настроєм і дуже часто ми не задумуємося, що можемо посміхатися саме завдяки нашим захисникам-АТОшникам, котрі щохвилини ризикують своїм життям задля нас. Давно час зрозуміти, що всі ми-одна родина і саме за цю родину наші чоловіки пішли воювати.
Захисники, нехай Ваші сили та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у Вашому житті, вдома на Вас завжди чекає затишок і тепло.

Детальніше...

Час змінювати Україну: ГО “Атошник” об’єднує побратимів, готових боротись за свої права

View the embedded image gallery online at:
http://www.atoshnik.com/index.php?limitstart=0#sigProId2afc619da1

Житомирські атошники закликають своїх бойових побратимів з інших регіонів об’єднатись, аби врешті звільнити Україну від брехливої та нечистої на руку влади. Днями засоби масової інформації отримають відкритий лист бойової громади з чіткими вимогами до діючого Уряду відмінити Постанову Кабміну №413 “Стратегія раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності”, а Президента та Прем’єр-міністра звільнити свої крісла.

“Політики реально нічого, крім популістських заяв не роблять, а усі їх обіцянки рівні нулю. Президент та Прем’єр займають свої посади з метою лише власного збагачення, - стверджують атошники. - І проблема не лише в землі, а й в медицині, освіті, з пенсіонерами. Те, що ми зачепились за землю, зовсім не означає, що інші проблеми нас не турбують. І якщо наш конституційний гарант відмовчується і нічого не гарантує, то навіщо він такий потрібен? Безліч звернень до Президента з проханнями та закликами почати виконувати свої обіцянки три роки просто ігноруються. Досить вже з нас брехунів при владі”.

Житомирські атошники мають великий досвід боротьби з провладними чиновниками, який свого часу набули завдяки беззаконним діям місцевого Держгеокадастру. Всього лише рік тому після низки земельних скандалів, чиновники, призначені Києвом розподіляти житомирську землю так, як потрібно столичним корупціонерам, один за одним писали заяви на звільнення після переконливого спілкування з місцевими бійцями. Та все ж компроміс, хоч і хиткий, був досягнутий. Проте вже  місяць Житомирський Держгеокадастр, керуючись закулісним розпорядженням урядових чиновників, взагалі припинив оформлення земельних ділянок.

Стурбований Уряд в пошуках матеріальних ресурсів, які б могли годувати корумповані пельки, нехтуючи Основним Законом України, а саме Конституцією, яка гарантує право кожного громадянина на землю (і не тільки на кладовищі), нехтуючи Земельним Кодексом, забувши усі обіцянки Президента та попереднього Уряду, які гарантували атошникам отримання земельних ділянок,“винайшов” ще одне джерело власного прибутку - а саме землі сільськогосподарського призначення. Згідно нововведення Кабміну, отримати в оренду земельну ділянку тепер можна виключно через аукціон. Таким чином урядовці вже підрахували, що  економічний ефект станом на кінець 2018 року може скласти додатково 1 млрд гривень.

7 червня під час засідання Кабінету Міністрів було ухвалено проект Постанови  “Стратегія раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності”. Як повідомляє прес-служба Уряду, “документ був розроблений Мінагрополітики за дорученням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за підсумком зустрічі  голови Уряду із представниками аграрних асоціацій ”,які і так сьогодні обробляють мільйони гектарів незаконно, без будь яких на те прав, не сплачуючи ні копійки державі. А зараз ці великі землевласники взагалі хочуть забрати всю землю в народу України.

Уряд Гройсмана традиційно декларує міфічне покращення життя, про яке пересічні українці навіть не здогадуються. Цього разу нас намагаються переконати, що саме земельні аукціони подолають в Україні корупцію. Принаймні, значну її частину.

 

Відтепер взяти земельну ділянку в оренду можна тільки з аукціону за єдиними стартовими умовами - на термін 7 років при ставці не нижче 8% від нормативно-грошової вартості цієї землі, що відповідає середньому рівню оренди по галузі. Земля, яка може бути передана на місцевому рівні  безоплатно  має становити не більше ніж 25% від площі земель, що були передані в оренду на конкурентних засадах за попередній звітний період.

Саме ці 25% і зводять фактично нанівець можливість отримати земельну ділянку учасникам АТО, згідно передбаченої Законодавством України системи пільг для учасників бойових дій.

“Постанова повністю суперечить Земельному кодексу і Конституції України, - говорить заступник голови ГО “Атошник” Сергій Артьомов. - Виходячи з цих 25% хлопці, які з 2014 року не можуть отримати землю, фактично її вже й не отримають. В минулому році через аукціон в Житомирській області було передано лише 500 га земель. Тобто 25% з цих 500 - це ніщо. І це по області. А про місто я навіть не кажу. Вони не в змозі сім’ ї загиблих забезпечити. Тому ГО “Атошник” теж взяла на себе зобов’язання по відновленню соціальної справедливості. Якихось десять людей хочуть вирішувати за всю Україну. Отримання землі – це конституційне право людини, але президент і прем’єр вирішили, що вони тут королі. Корупція починається від Президента, і в наказовому порядку спускається до дерслужбовців на місцях”.

Днями в Житомирі відбулося засідання чергової сесії обласної ради, на якій депутати підтримали атошників та вирішили звернутись до Кабміну з вимогою скасувати скандальну Постанову. Хоча в той же час сесія погодила виділення та передачу в приватні руки десятки тисяч гектарів державних лісових угідь. Самі ж бійці переконані - час розмов вже минув, і звернення обласної ради - звичайна формальність, яка нічого не змінить.

“Нас багато, нас підтримують побратими з інших областей, які щодня стикаються з тими ж проблемами, що й на Житомирщині. До нас щодня приєднуються ті, хто готовий змінювати владу, змінювати Україну і не бояться відповідальності. Київ - чекай, ми скоро прийдемо!”, - запевняють житомирські атошники.

Лише одна Житомирська область нараховує 47 тисяч учасників бойових дій, про яких влада хоче забути, але ми переконані, що це їй не вдасться.

Владо!!! Час думати не про власні кишені а про Народ України.

 

 

Детальніше...

Атошники успішно освоюють англійську мову

Початковий рівень англійської освоєно! 17 липня  житомирським атошникам були урочисто вручені Сертифікати про те, що вони успішно закінчили початковий рівень загального курсу англійської мови в Житомирському державному технологічному університеті.

Абсолютно безкоштовно отримати знання іноземної мови для учасників бойових дій стало можливим завдяки ГО “Атошник”, члени якої приймали активну участь в організації курсів, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО а також Управлінням праці та соціального захисту населення Богунської та Корольовської районних рад м. Житомира та  Житомирської райдержадміністрації.

View the embedded image gallery online at:
http://www.atoshnik.com/index.php?limitstart=0#sigProId99c1b1d61e

Навчання проходило в межах бюджетної програми  “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції”, що дозволило зробити іноземну мову абсолютно доступною та безкоштовною для усіх бійців, які виявили бажання її вивчати.

Програма працює і надалі. Учасникам бойових дій, які мають бажання навчатися, необхідно звернутись у Корольовське чи Богунське районне  Управління соціального захисту з відповідною заявою. 

  

Детальніше...

Чекаємо з нетерпінням: житомирянин Василь Піддубний готується презентувати власну книжку

Наприкінці червня у Житомирі відбудеться перша презентація книги “Холодне серце”, автором якої є наш земляк, учасник АТО Василь Піддубний.

Це не перша книжка талановитого житомирянина, проте досить важлива та знакова, як для українців, так і для самого Василя. Адже, хоч вона і написана у популярному нині жанрі фентезі, історія України, на тлі якої розгортатимуться події - цілком реальна.

“Через події минулих років в Україні я відчув необхідність поділитись зі світом власним знанням історії батьківщини, козацтва, рідної мови, - розповідає Василь Піддубний. - Тому й повість моя - історична, хоч і казка,  про козацькі часи, в ній широко висвітлене повстання Богдана Хмельницького 1648 року. Ну а крім того, багато пригод, містики, історія кохання. Головний герой - козак Радко і мої перші читачі вже мали змогу з ним познайомитись у групі “Козацькі байки” на Фейсбуці, де я друкував уривки з книги. Думаю, читачам буде цікаво, читайте. А якщо не сподобається - претензії приймаються через Фейсбук”.

В довоєнні часи в харківському видавництві вийшла перша книга Василя Піддубного, написана під псевдонімом Стівен Робертс “Піастри, піастри!!!”, яка досі користується широкою популярністю у інтернет-спільноти та збирає схвальні відгуки. “Холодне серце”, на думку автора, не розважальна література, а більш серйозний філософський твір, що змусить читачів замислитись над багатьма речами, проте й засумувати не дасть.

Василь сподівається, що козак Радко полюбиться читачам, бо в планах  - нові пригоди та випробування для героя та наступна повість.

В електронному вигляді книга з’явиться не скоро, тож усім бажаючим її прочитати варто побувати на презентації і придбати її одразу з автографом автора. Перший тираж - трохи більше 100 екземплярів, тож краще поспішити. Книжка у твердій палітурці, ілюстрована автором,  об’ємом 520 сторінок, орієнтовна вартість - 100-120 гривень

View the embedded image gallery online at:
http://www.atoshnik.com/index.php?limitstart=0#sigProId87f9ca3205

 

Детальніше...

©2015-2018 Громадська організація «Атошник»