ATOSHNIK

Атошники успішно освоюють англійську мову

Початковий рівень англійської освоєно! 17 липня  житомирським атошникам були урочисто вручені Сертифікати про те, що вони успішно закінчили початковий рівень загального курсу англійської мови в Житомирському державному технологічному університеті.

Абсолютно безкоштовно отримати знання іноземної мови для учасників бойових дій стало можливим завдяки ГО “Атошник”, члени якої приймали активну участь в організації курсів, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО а також Управлінням праці та соціального захисту населення Богунської та Корольовської районних рад м. Житомира та  Житомирської райдержадміністрації.

Навчання проходило в межах бюджетної програми  “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції”, що дозволило зробити іноземну мову абсолютно доступною та безкоштовною для усіх бійців, які виявили бажання її вивчати.

Програма працює і надалі. Учасникам бойових дій, які мають бажання навчатися, необхідно звернутись у Корольовське чи Богунське районне  Управління соціального захисту з відповідною заявою. 

  

©2015-2018 Громадська організація «Атошник»