ATOSHNIK

Забезпечення житлом учасників бойових дій – спільна турбота міської влади та ГО «Атошник»

16 червня відбулося чергове засідання робочої групи Житомирської міської ради з питань забезпечення житлом учасників АТО. 

Це вже друга зустріч депутатів та членів виконкому з представниками ГО «Атошник», які взяли на себе зобов’язання збудувати по вулиці Князів Острозьких, 59 багатоповерхівку, де учасники АТО зможуть придбати квартири за пільговою ціною.

Попри суперечки та непорозуміння, з яких свого часу починалася спільна робота атошників та представників влади, сторонам все ж вдалося дійти згоди.

 «Влада максимально відкрита з питань, пов’язаних з учасниками АТО. Громадська організація «Атошник», яка з самого початку взялася за цей проект, теж у цьому зацікавлена. Для того, щоб не було чуток та пліток щодо цього будівництва, ми зібрали комісію, щоб відкрито узгодити списки,» - запевнив зібрання мер міста Сергій Сухомлин.

Члени робочої групи отримали відповіді на усі свої запитання, пов’язані з будівництвом та розподілом житла, та домовились про повне інформування громадськості про діяльність житлово-будівельного кооперативу «Атошник».

«Робоча група та усі зацікавлені ЖБК «Атошник» отримали відповіді на всі питання. З засідання розходилися у дружньому настрої та взаємному задоволенні, а також зі спільними проектами», - поділився враженнями від зустрічі голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.

©2015-2018 Громадська організація «Атошник»